niedziela, 6 stycznia 2019

Biżuteryjki dla WOŚP - Kwiat paproci

Kolejny raz wzięłam udział we wspaniałej akcji Biżuteryjki dla WOŚP , w której to powstają urocze projekty biżuteryjne wykonane wspólnie przez grupę utalentowanych osób. Jestem z tego dumna i przepełniona nadzieją, że biżuteria przez nas stworzona znajdzie nabywcę, a w licytacji uzyska wysoką sumę, bo taki jest nasz nadrzędny cel.
Naszyjnik, który chcę dzisiaj zarekomendować nosi nazwę Kwiat Paproci. Koordynatorką tego projektu jest Sylwia Świercz. Ona to opracowała pełny plan działania, rozdzieliła pracę, zorganizowała sesję fotograficzną i sprzedażową.

Naszyjnik jest w odcieniach zieleni, brązu i złota. Wykonany techniką sutasz z dodatkiem beadingowych liści oraz kaboszonów malachitu, kulek agatu i kropli jadeitu. Zapakowany w cudowne pudełko.

Prezentuje się pięknie:

   A co ja uszyłam? Koralikowe liście, które znajdują się w centrum naszyjnika.Pełny opis projektu można znaleźć na fanpage Biżuteryjki dla WOŚP .
Zapraszam Was już niedługo na aukcję Naszyjnika – może to właśnie dla Ciebie zakwitnie kwiat paproci i spełni Twoje marzenia.
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz