wtorek, 6 grudnia 2016

Czarny naszyjnik

Lato to czas wypoczynku. Mnie szczególnie kojarzy się z działką, bo prawie 2 miesiące wakacji spędzam własnie na działce. W moim malutkim sadzie rosną różne gatunki drzew owocowych. Uwielbiam, gdy drzewa kwitną, a następnie bogato owocują. Wśród ulubionych owoców są wiśnie i czereśnie, dlatego właśnie one pojawiły się w moim naszyjniku.  

Inspiracją był zielono - czerwony wisior Eleny Klimenko. Pracę tę dostrzegłam na Pinterest i w wisienkach się zakochałam. Konkurs stał się okazją do jej wykonania.
 
Wykonałam asymetryczny, czarno - hematytowy, naszyjnik techniką haftu koralikowego. Naszyjnik składa się z 3 części ze sobą połączonych za pomocą koralików Toho oraz kulek czerwonego korala i czarnego jadeitu. Centralny punkt naszyjnika stanowią dwie wisienki czerwone wykonane z bordowych kaboszonów z masy perłowej, otoczone wyszytymi z koralików 11/0 Opaque Jet i Opaque Metalik Hematite liśćmi. Całość podszyta jest srebrną ekoskórką.  Zapięcie stanowi posrebrzane zakończenie typu walizkowego i karabińczyk spojony kilkoma kółeczkami i ozdobiony czarną kulką jadeitu. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz